
UPS 2!: AVANTURA SE NASTAVLJA…
Utorak 28.3. u 18:00 sati : UPS 2!: AVANTURA SE NASTAVLJA…
– SINKRONIZIRANO (Blitz)
IZVORNO IME: Ooops! The Adventure Continues
REDATELJ: Toby Genkel
ŽANR: animirani
TRAJANJE FILMA: 85 min
GODINA: 2023
DRŽAVA: Irska
SADRŽAJ FILMA:
Nastavak zabavne animirane avanture Ups! Noa je otišao. Naši poznati mali junaci jure kroz avanturu koja zaustavlja dah, ispunjenu opasnim jurnjavama i zabavnim trenucima koji izazivaju smijeh.
Bližio se kraj svijeta i postojala je opasnost da poplave unište sva bića na planeti. U Noinu arku redom su se ukrcale sve vrste životinja, od najveće do najmanje. Noina arka pluta otvorenim morem. Nakon tjedana nema zemlje na vidiku, zalihe hrane su pri kraju, a krhki mir između mesojeda i biljojeda mogao bi se narušiti svake sekunde.
Nakon niza nesretnih događaja Finny se budi u neobičnoj koloniji ispunjenoj čudnim stvorenjima koja žive u harmoniji – pod prijetnjom vulkana! U utrci s vremenom, plimom i zastrašujućim potresima, on mora spasiti svoje prijatelje, obitelji i cijelu koloniju od potpunog uništenja.
Cijena ulaznice: 3,30 € (24,86 kn)